gulet kiralama bodrum Günlükler

Momo Çeşme'nin en pop mahallesi Hacımemiş'in kalbinde oluşturulan Momo Italian Restaurant & Lounge, yenilenen zamanı taş binasıyla özenli dekorasyonunu, servet sahibi İtalyan mutfağını ve sabahın er saatlerine derece hizmet veren 350 özlük kapasiteli lounge barı ile müşterek eğlenceyi konuklarıyla buluşturuyor.

Nişantası Braserrie Türkiye'de brasserie harsünün en yararlı örneği olan ve Nişantaşı'nın en kıvrak caddesi Abdi İkatıçi'bile bulunan Nişantaşı Brasserie, açıldığı ilk günden beri hem Nişantaşı sakinleri hem bile damak zevkine düşkün insanoğluın mülakat noktası.

Eşsiz argıt manzarasının tarafı saf, Chef’s Table’ı ile adından sıkça söz ettiren özel dizayn mutfakta, yemekleriniz gözünüzün önünde sağlıklı, emniyetli ve lezzetli bir şekilde hazırlanıyor. Farklı musiki performansları enerjisi ile geceleyin 02.00’ye derece bu lezzetleri tadabilir, kendinizi müziğin ritmine bırakmış şekilde bulabilirsiniz.

Safran Restaurant "Academie Internationale bile la Gastronomie" ödülü ile uluslararası alanda kabul görmüş Safran Restaurant, yenilenen iç dekorasyonu ve terasıyla, elegan ve sofistike bir ortamda Türk ve Osmanlı mutfağının en aynalı örneklerini sizin derunin sunuyor.

Gitmeden önce iş bulmanız sizin için çok faydalı olacak. Hayaliniz bir kıyı kasabası başüstüneğuna göre turizm, otelcilik, yat kaptanlığı, balıkçılık, rehberlik, cankurtaranlık kadar medarımaişetler düşünülebilir. Ömrünüzün son kalanını bu ilk fiilinizde selametlemek zorunda değilsiniz fakat yeni yerinize adapte olana ve çaşama edinene denli bir aha çkızılışarak serlangıç yapmanız en iyisi.

Şık dekorasyonu ve özel lezzetleriyle İstanbul'un en iddialı mekanlarından olan Fenix, yaz sezonunda lezzet ve eğlence tutkunlarını Bodrum'da ağırlıyor.

Ferdi Baba Restaurant Ferdi Peder Balık Restaurantları, görüşünüzü ufka, gönlünüzü denizin derinliklerine kaptırdığınız yerde, hem bildiğiniz anadan görme tatları hem bile elan önce hiç içinlaşmadığınız Veli'nin farklı kaynak harmanlanmış lezzetleriyle 12 kamer boyunca buluşabileceğiniz üç ayrı mekanda size aynı kalite ve lezzeti sunuyor.

Faros Kebap Maşrık ve Güney Doğu'nun en lezzetli örnekleri, şaşlıktan beytiye , gavurdağından künefeye Faros özen kalitesi ile sunuluyor. site Yemeklerin lezzeti derece mekan tasarımı da kelletan çıbayanyor. Etseverler yürekin bir vaha olan Faros Kebap'ta iş yemekleri düzenleyebilir, özel günleriniz bağırsakin rezervasyon yapmış oldurabilirsiniz.

40 senelik munzamşi mayayla hazırlanan pizza ve ekmekler, beyit konstrüksiyonı makarnalar ve butik üreticilerden oluşan servet sahibi şfellah ve kokteyl menüsüyle hasetn her saati keyifli bir dünya sunuluyor.

Ferdi Peder Restaurant Ferdi Peder Balık Restaurantları, nazarünüzü ufka, gönlünüzü denizin derinliklerine kaptırdığınız yerde, hem bildiğiniz tradisyonel tatları hem bile henüz önce hiç huzurlaşmadığınız Iye'nin farklı harmanlanmış lezzetleriyle 12 ay boyunca buluşabileceğiniz üç ayrı mekanda size aynı kalite ve lezzeti sunuyor.

Tom's Kitchen İstanbul Dünyaca ünlü şef Tom Aikens'ın 'İngiliz brasserie' konseptiyle iş veren restoranı Tom's Kitchen İstanbul, sabah kahvaltısından rahatşam yemeğine denli gönç alternatifler sunuyor.

Bunu çıbanardıktan sonrasında üstelik halen bu özleminiz devam ediyorsa, bihakkın şehirden katılmışsınız demektir. Hayalini kurduğunuz şeyi hayata kalmak yürekin kolları sıvayabilirsiniz.

Paper Moon Çağdaş İtalyan mutfağıyla damak zevkine düşkün konuklarına eşsiz lezzetler sunan "Paper Moon", erdemli ürün standardı ve nitelikli servisiyle İstanbul'un klasiği olmaya devam ediyor. Misafirlerinin kriterlerini ve beklentilerini çok esen bilici, websitesi bu beklentileri mükemmellik adına bildirmek sinein çaldatmaışan Paper Moon, İtalyan şef Giuseppe Pressani tarafından hazırlanan menüsüyle sezonun özelliklerine, sezonda bulunan ürünlere ve misafirlerinin tercihlerine göre kaşındırmak sunuyor.

şemsin sunset çitn kokteylleriyle uğurlanacağı Spiaggia Grande, masmavi denizin üstünde Çeşme'nin yeni "kocaman plajı".

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *